przewóz osób warszawa

Mikrobusy do wynajęcia

Warszawa
tel. 692-099-044
NIP. 527-152-58-46
altbus@altbus.pl

Wynajem busów - mikrobusów - Warszawa | altbusŚwiadczymy wynajem busów i autokarów w Warszawie a także dla klientów z okolicznych miejscowości. Z nami podróżowanie wchodzi na zupełnie nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa! Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom dostarczyć usługi na wysokim poziomie i w konkurencyjnych cenach, dlatego możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi referencjami.

Oferujemy wynajem autobusów i wynajem busów w Warszawie oraz poza nią. Nasze usługi są wybierane przez klientów indywidualnych, firmy i instytucje - na wycieczki po stolicy, ogólnokrajowe i międzynarodowe. Transport z nami jest zawsze bezpieczny, wygodny i szybki, odbywa się w przyjemnej atmosferze i jest dopasowany indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy elastyczni co do negocjacji cen usług.

W Alt-bus istnieje możliwość wynajmu busów z kierowc± potrafiącym posługiwać się językiem angielskim i rosyjskim - zapraszamy do nas klientów obcojęzycznych!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wynajmu busów i autokarów w Alt-bus!

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem busa na dowolną okazję, skontaktuj się z nami!Jesteśmy otwarci na propozycje! Czekają na Ciebie atrakcyjne warunki!


przewóz osób warszawa transport osób warszawa transport osób warszawa wynajem busów warszawa wynajem busów warszawa wynajem busów warszawa przewóz osób warszawa przewóz osób warszawa wynajem busów warszawa wynajem busów warszawa

Wykonanie: AGINUS