altBUS - usługi transportowe, przewóz osób warszawa

Mikrobusy do wynajęcia

Warszawa
tel. 692-099-044
NIP. 527-152-58-46
altbus@altbus.pl

Przewóz osób - Warszawa - Transport osóbAlt-bus to profesjonalny transport osób w Warszawie - z nami mogą Państwo liczyć zawsze na obsługę na najwyższym poziomie i w korzystnych cenach!

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów - busów i autokarów, które pozwalają nam realizować przewóz osób na terenie Warszawy i poza Warszawą zawsze komfortowo oraz bezpiecznie. Państwa wygoda i bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego podróżowanie z nami zawsze wyróżnia się pełnym zadowoleniem klientów. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i instytucje oraz firmy.

Nasze usługi transportowe oferujemy na lokalne, krajowe i międzynarodowe wycieczki, wyjazdy sportowe i edukacyjne, przedsięwzięcia biznesowe, pielgrzymki, przewozy okolicznościowe, na przykład na wesela, zjazdy rodzinne i inne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego mają Państwo pewność, że będzie ono zrealizowane profesjonalnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Naszymi atutami jest także miła i pomocna obsługa oraz konkurencyjne ceny, dlatego stale zyskujemy pozytywne referencje od naszych klientów.

Szybkie przewozy osób w Warszawie - Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów usługi!

Wykonanie: AGINUS